KONST / Litografier / Färglitografi 16417187

nr 1641 7187

Théo Tobiasse

(f. 1927)

Théo Tobiasse (f. 1927), Signerad, numrerad 41/100. Färglitografi, bildmått: 53x70 cm, yttermått inklusive ram: 68x87 cm

Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk målare.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 9 september 2024
kl 19:06:24

8/9 12:49:23 1      600 kr
9/9 16:44:54 2      Vinnande bud

Théo Tobiasse

Läs mer om Théo Tobiasse